100R7-51B
DigiKeys varenummer
HF07U-02-ND
Producenter
Producentens varenummer
100R7-51B
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 7POS 1MM 2"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 Position FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 2,000" (50,80mm)
Kategori
Afstand
0,039" (1,00mm)
Producenter
Parlex USA LLC
Længde
2,000" (50,80mm)
Emballage
Bulk
Længde - Udækkede ender
0,140" (3,56mm)
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Top på begge sider, Bagbeklædning på begge sider
Kabeltype
FFC, FPC
Grundlæggende varenummer
Antal ledere
7
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 825
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
CABLE FFC/FPC 7POS 1MM 10"
På lager: 0
CABLE FFC/FPC 7POS 1MM 12"
På lager: 0
CABLE FFC/FPC 7POS 1MM 18"
På lager: 193
CABLE FFC/FPC 7POS 1MM 3"
På lager: 67
CABLE FFC/FPC 7POS 1MM 4"