100R7-305B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
GCT
På lager: 427
Datablad
7 Position FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 12,0" (304,8mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
100R7-305B
DigiKeys varenummer
HF07U-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
100R7-305B
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 7POS 1MM 12"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Afstand
0,039" (1,00mm)
Producenter
Parlex USA LLC
Længde
12,0" (304,8mm)
Emballage
Bulk
Længde - Udækkede ender
0,140" (3,56mm)
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Top på begge sider, Bagbeklædning på begge sider
Kabeltype
FFC, FPC
Grundlæggende varenummer
Antal ledere
7
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (1)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
Tilgængelig for bestilling
Tjek leveringstid
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Alternativ længde
CABLE FFC/FPC 7POS 1MM 10"
På lager: 0
CABLE FFC/FPC 7POS 1MM 18"
På lager: 193
CABLE FFC/FPC 7POS 1MM 2"
På lager: 256
CABLE FFC/FPC 7POS 1MM 3"
På lager: 67
CABLE FFC/FPC 7POS 1MM 4"