100R24-127B
DigiKeys varenummer
HF24U-05-ND
Producenter
Producentens varenummer
100R24-127B
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 5"
Detaljeret beskrivelse
24 Position FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 5,000" (127,00mm)
Kategori
Afstand
0,039" (1,00mm)
Længde
5,000" (127,00mm)
Længde - Udækkede ender
0,140" (3,56mm)
Flere ressourcer
På lager: 338
Kontroller for yderligere indgående lager
Alternativ længde
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 5.98"
På lager: 0
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 12"
På lager: 417
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 18"
På lager: 0
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 2"
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 3"