100R24-51B er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
GCT
På lager: 213
Datablad
24 Position FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 2,000" (50,80mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
100R24-51B
DigiKeys varenummer
HF24U-02-ND
Producenter
Producentens varenummer
100R24-51B
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 2"
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Afstand
0,039" (1,00mm)
Længde
2,000" (50,80mm)
Længde - Udækkede ender
0,140" (3,56mm)
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (1)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
På lager: 0
Tjek leveringstid
Anmod om besked når varen er på lager
Alternativ længde
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 5.98"
På lager: 0
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 12"
På lager: 417
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 18"
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 3"
På lager: 331
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 4"