100R17-127B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Parlex USA LLC
På lager: 0
Datablad
Similar
GCT
På lager: 0
Datablad
17 Position FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 5,000" (127,00mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
100R17-127B
DigiKeys varenummer
HF17U-05-ND
Producenter
Producentens varenummer
100R17-127B
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 5"
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Afstand
0,039" (1,00mm)
Længde
5,000" (127,00mm)
Længde - Udækkede ender
0,140" (3,56mm)
Antal ledere
17
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (2)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
Tilgængelig for bestilling
Tjek leveringstid
Alternativ længde
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 10"
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 12"
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 18"
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 2"
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 3"