100R17-305B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
17 Position FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 12,0" (304,8mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
100R17-305B
DigiKeys varenummer
HF17U-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
100R17-305B
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 12"
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Afstand
0,039" (1,00mm)
Længde
12,0" (304,8mm)
Længde - Udækkede ender
0,140" (3,56mm)
Antal ledere
17
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (2)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
Tilgængelig for bestilling
Alternativ længde
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 10"
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 18"
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 2"
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 3"
CABLE FFC/FPC 17POS 1MM 4"