100R15-457B
DigiKeys varenummer
HF15U-18-ND
Producenter
Producentens varenummer
100R15-457B
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 18"
Detaljeret beskrivelse
15 Position FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 18,0" (457,2mm)
Kategori
Afstand
0,039" (1,00mm)
Længde
18,0" (457,2mm)
Længde - Udækkede ender
0,140" (3,56mm)
Antal ledere
15
Tjek leveringstid
Anmod om besked når varen er på lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 10"
På lager: 615
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 12"
På lager: 0
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 2"
På lager: 464
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 3"
På lager: 262
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 4"