100R15-305B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
GCT
På lager: 773
Datablad
15 Position FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 12,0" (304,8mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
100R15-305B
DigiKeys varenummer
HF15U-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
100R15-305B
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 12"
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Afstand
0,039" (1,00mm)
Længde
12,0" (304,8mm)
Længde - Udækkede ender
0,140" (3,56mm)
Antal ledere
15
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (1)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
Tilgængelig for bestilling
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 10"
På lager: 615
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 18"
På lager: 0
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 2"
På lager: 464
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 3"
På lager: 262
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 4"