100R14-305B er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
GCT
På lager: 464
Datablad
14 Position FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 12,0" (304,8mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
100R14-305B
DigiKeys varenummer
HF14U-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
100R14-305B
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 14POS 1MM 12"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Afstand
0,039" (1,00mm)
Producenter
Parlex USA LLC
Længde
12,0" (304,8mm)
Emballage
Bulk
Længde - Udækkede ender
0,140" (3,56mm)
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Top på begge sider, Bagbeklædning på begge sider
Kabeltype
FFC, FPC
Grundlæggende varenummer
Antal ledere
14
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (1)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
På lager: 0
Tjek leveringstid
Anmod om besked når varen er på lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
CABLE FFC/FPC 14POS 1MM 5.98"
På lager: 574
CABLE FFC/FPC 14POS 1MM 18"
På lager: 0
CABLE FFC/FPC 14POS 1MM 2"
På lager: 308
CABLE FFC/FPC 14POS 1MM 3"
På lager: 493
CABLE FFC/FPC 14POS 1MM 4"