100R10-305B
DigiKeys varenummer
HF10U-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
100R10-305B
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 12"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Position FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 12,0" (304,8mm)
Kategori
Afstand
0,039" (1,00mm)
Producenter
Parlex USA LLC
Længde
12,0" (304,8mm)
Emballage
Bulk
Længde - Udækkede ender
0,140" (3,56mm)
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Top på begge sider, Bagbeklædning på begge sider
Kabeltype
FFC, FPC
Grundlæggende varenummer
Antal ledere
10
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 434
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 5.98"
På lager: 24
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 18"
På lager: 0
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 2"
På lager: 1123
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 3"
På lager: 411
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 4"