100R14-254B
DigiKeys varenummer
HF14U-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
100R14-254B
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 14POS 1MM 10"
Detaljeret beskrivelse
14 Position FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
Kategori
Afstand
0,039" (1,00mm)
Længde
10,0" (254,0mm)
Længde - Udækkede ender
0,140" (3,56mm)
Antal ledere
14
Flere ressourcer
På lager: 278
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
CABLE FFC/FPC 14POS 1MM 5.98"
På lager: 574
CABLE FFC/FPC 14POS 1MM 12"
På lager: 0
CABLE FFC/FPC 14POS 1MM 18"
På lager: 0
CABLE FFC/FPC 14POS 1MM 2"
På lager: 308
CABLE FFC/FPC 14POS 1MM 3"