R100X225V1M
DigiKeys varenummer
298-R100X225V1M-ND
Producenter
Producentens varenummer
R100X225V1M
Beskrivelse
MP CASSETTE, TURN-TELL SELF-LAMI
Detaljeret beskrivelse
Hvid Roterende, selvlaminerende, termisk overførsel Mærkater 1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)
Kategori
Mærkatstørrelse
1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)
Farve
Hvid
Til brug med/relaterede produkter
Panduit MP300-printer
Driftstemperatur
-40°C – 93°C