R100X150V1M
DigiKeys varenummer
298-R100X150V1M-ND
Producenter
Producentens varenummer
R100X150V1M
Beskrivelse
MP CASSETTE, TURN-TELL SELF-LAMI
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid Roterende, selvlaminerende, termisk overførsel Mærkater 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Kategori
Farve
Hvid
Producenter
Panduit Corp
Materiale
Vinyl
Serie
Til brug med/relaterede produkter
Panduit MP300-printer
Emballage
Bulk
Holdbarhed
27 måneder
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Mærkattype
Roterende, selvlaminerende, termisk overførsel
Driftstemperatur
-40°C – 93°C
Mærkatstørrelse
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)