EXB-A10P472J er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
CTS Resistor Products
På lager: 13.768
Datablad
Direkte
CTS Resistor Products
På lager: 0
Datablad
4,7k Ohm ±5% 62,5mW Effekt pr. Element Bussystem 8 Modstandsnetværk, arrays ±200ppm/°C 2512 (6432 metrisk), konkav, terminaler langside