745C102472JP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
CTS Resistor Products
På lager: 13.768
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
4,7k Ohm ±5% 63mW Effekt pr. Element Bussystem 8 Modstandsnetværk, arrays ±250ppm/°C 2512 (6432 metrisk), konkav, terminaler langside
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
745C102472JP
DigiKeys varenummer
745C102472JPTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
745C102472JP
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 2512
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt pr. element
63mW
Producenter
CTS Resistor Products
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
2512 (6432 metrisk), konkav, terminaler langside
Modstand (Ohm)
4,7k
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,122" B (6,40mm x 3,10mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)