ERZ-E14A431S1
DigiKeys varenummer
P124365-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-E14A431S1
Beskrivelse
VARISTOR 430V 7.5KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
430 V 7.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Producenter
Panasonic Industry
Strøm - Overstrøm
7.5 kA
Serie
Energi
303J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
800 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
350 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V