ERZ-E05E361 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 5.177
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
360 V 1.2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERZ-E05E361
DigiKeys varenummer
ERZ-E05E361-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-E05E361
Beskrivelse
VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
396 V
Energi
23J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
130 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
230 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
300 V
Varistor-spænding (min.)
324 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
360 V