ERZ-E05A361
DigiKeys varenummer
P16651-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-E05A361
Beskrivelse
VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
360 V 1.2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
396 V
Producenter
Panasonic Industry
Strøm - Overstrøm
1.2 kA
Serie
Energi
23J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
130 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
230 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
300 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
324 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
360 V