ERJ-U01F2262C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
22.6 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Anti-svovl Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-U01F2262C
DigiKeys varenummer
10-ERJ-U01F2262CTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U01F2262C
Beskrivelse
RES 22.6K OHM 1% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-U01F2262C Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)