ERJ-U01D2262C
DigiKeys varenummer
10-ERJ-U01D2262CTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-U01D2262C
Beskrivelse
RES 22.6K OHM 0.5% 1/20W 0201
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22.6 kOhms ±0,5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Anti-svovl Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-U01D2262C Modeller
Funktioner
Anti-svovl
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)