ERJ-1GNJ914C
DigiKeys varenummer
P123384TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123384CT-ND - Afskåret tape (CT)
P123384DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1GNJ914C
Beskrivelse
RES SMD 910K OHM 5% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
910 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-1GNJ914C Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)