10-ERJ1GNJ4-KIT
DigiKeys varenummer
10-ERJ1GNJ4-KIT-ND
Producenter
Producentens varenummer
10-ERJ1GNJ4-KIT
Beskrivelse
RES KIT 0201 5% 100K - 10M OHMS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tykfilm Modstandskit 100k – 10M Ohm ±5% 0,05W, 1/20W Overflademontering 2450 stk. (49 værdier – 50 hver)
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effekt (Watt)
0,05W, 1/20W
Producenter
Panasonic Industry
Tolerance
±5%