ERJ-1GNF5102C er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 4.350
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Vishay Dale
Opgradering
Samsung Electro-Mechanics
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
51 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm