CRCW020151K0FKED er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 0
Datablad
51 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm