ERJ-14NF19R6U er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Direkte
Vishay Dale
Opgradering
YAGEO
Similar
YAGEO
Similar
19.6 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm