AC1210FR-0719R6L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
Panasonic Industry
19.6 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AC1210FR-0719R6L
DigiKeys varenummer
AC1210FR-0719R6L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC1210FR-0719R6L
Beskrivelse
RES SMD 19.6 OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AC1210FR-0719R6L Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)