ERA-6AEB204V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay
På lager: 964
Datablad
Direkte
Vishay
På lager: 0
Datablad
Susumu
På lager: 44.429
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale Thin Film
Susumu
200 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm