AT0805BRD07200KL er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 6.847
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
Susumu
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
200 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT0805BRD07200KL
DigiKeys varenummer
13-AT0805BRD07200KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-AT0805BRD07200KLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-AT0805BRD07200KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AT0805BRD07200KL
Beskrivelse
RES SMD 200K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT0805BRD07200KL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)