ERA-2AEB49R9X er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 15.004
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 110.097
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Opgradering
Susumu
Opgradering
På lager: 8
49.9 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.