CPF0402B49R9E1
DigiKeys varenummer
A102881TR-ND - Tape & Reel (TR)
A102881CT-ND - Afskåret tape (CT)
A102881DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CPF0402B49R9E1
Beskrivelse
RES SMD 49.9 OHM 0.1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
49.9 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
CPF0402B49R9E1 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)