EEH-ZC1K470V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 3.214
Datablad
Parametrisk ækvivalent
NextGen Components
På lager: 20.000
Datablad
Nichicon
På lager: 500
Nichicon
På lager: 199
47 µF 80 V Aluminium – Polymerkondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 36mOhm 4000 timer @ 125°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.