TX2SS-LT-24V-1-W kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for TX2SS-LT-24V-1-W er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TX2SS-LT-24V-1-W
DigiKeys varenummer
255-TX2SS-LT-24V-1-W-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX2SS-LT-24V-1-W
Beskrivelse
RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Detaljeret beskrivelse
Telekommunikation Relæ DPDT (2 Form C) Overflademontering
Aktiveringsniveau-spænding
18VDC
Frigøringsniveau-spænding
2,4VDC
Spolespænding
24VDC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktmateriale
Sølv-palladium (AgPd), Guld (Au)
Kontaktnormering (Strøm)
1 A
Switch-spænding
220VDC - maks.
Relætype
Telekommunikation
Belastning - Maks omskiftning
220VA
Spolemodstand
5.76 kOhms
Spolestrøms
4.2 mA