TX2SS-L2-24V-1-W kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Billede for TX2SS-L2-24V-1-W er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TX2SS-L2-24V-1-W
DigiKeys varenummer
255-TX2SS-L2-24V-1-W-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX2SS-L2-24V-1-W
Beskrivelse
RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Telekommunikation Relæ DPDT (2 Form C) Overflademontering
Kategori
Termineringsudformning
Mågevinge
Producenter
Panasonic Electric Works
Forseglings normering
Forseglet - fuldt
Serie
Aktiveringsniveau-spænding
18VDC
Emballage
Bulk
Frigøringsniveau-spænding
2,4VDC
Varestatus
Aktiv
Driftstid
4 ms
Monteringstype
Overflademontering
Frakoblingstid
4 ms
Spolespænding
24VDC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktform
DPDT (2 Form C)
Kontaktmateriale
Sølv-palladium (AgPd), Guld (Au)
Kontaktnormering (Strøm)
1 A
Godkendelsesagentur
BSI, cURus
Switch-spænding
220VDC - maks.
Relætype
Telekommunikation
Belastning - Maks omskiftning
220VA
Spolemodstand
5.76 kOhms
Spolestrøms
4.2 mA