TX2SS-24V-TH-Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for TX2SS-24V-TH-Z er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TX2SS-24V-TH-Z
DigiKeys varenummer
255-TX2SS-24V-TH-Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX2SS-24V-TH-Z
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Detaljeret beskrivelse
Universal Relæ DPDT (2 Form C) Overflademontering
Aktiveringsniveau-spænding
18VDC
Frigøringsniveau-spænding
2,4VDC
Spolespænding
24VDC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktmateriale
Sølv (Ag), Guld (Au)
Kontaktnormering (Strøm)
2 A
Switch-spænding
250VAC, 220VDC - maks.
Relætype
Universal
Belastning - Maks omskiftning
500VA, 440W
Spolemodstand
4.114 kOhms
Spolestrøms
5.8 mA