TX2SA-24V-TH-X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Billede for TX2SA-24V-TH-X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TX2SA-24V-TH-X
DigiKeys varenummer
255-TX2SA-24V-TH-X-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX2SA-24V-TH-X
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Universal Relæ DPDT (2 Form C) Overflademontering
Kategori
Termineringsudformning
Mågevinge
Producenter
Panasonic Electric Works
Forseglings normering
Forseglet - fuldt
Serie
Aktiveringsniveau-spænding
18VDC
Emballage
Bulk
Frigøringsniveau-spænding
2,4VDC
Varestatus
Aktiv
Driftstid
4 ms
Monteringstype
Overflademontering
Frakoblingstid
4 ms
Spolespænding
24VDC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktform
DPDT (2 Form C)
Kontaktmateriale
Sølv (Ag), Guld (Au)
Kontaktnormering (Strøm)
2 A
Godkendelsesagentur
BSI, cURus
Switch-spænding
250VAC, 220VDC - maks.
Relætype
Universal
Belastning - Maks omskiftning
500VA, 440W
Spolemodstand
4.114 kOhms
Spolestrøms
5.8 mA