OD6025-24HSS
OD6025-24HSS
OD6025-24HSS
DigiKeys varenummer
1053-1244-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD6025-24HSS
Beskrivelse
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 60mm L x 60mm H Forseglet muffe 25,0CFM (0,700m³/min) 2 trådledere
EDA/CAD-modeller
OD6025-24HSS Modeller
Kategori
Støj
30,0dB(A)
Mfr
Effekt (Watt)
2.8 W
Driftstemperatur
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Spænding - Nominel
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 60mm L x 60mm H
Bredde
25,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,150A
Luftgennemstrømning
25,0CFM (0,700m³/min)
Spændingsområde
15 – 26VDC
Statisk tryk
0,240in H2O (59,8Pa)