OD127AP-24HTB
DigiKeys varenummer
1053-1173-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD127AP-24HTB
Beskrivelse
FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC TERM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 127mm L x 127mm H Kugle 140,0CFM (3,92m³/min) 2 terminaler
Kategori
Støj
46,0dB
Mfr
RPM
Serie
Terminering
2 terminaler
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Spænding - Nominel
Strømklassificering (AMPS)
0,430A
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 127mm L x 127mm H
Spændingsområde
12 – 27,6VDC
Bredde
38,50mm
Materiale - Ramme
Aluminium
Luftgennemstrømning
140,0CFM (3,92m³/min)
Materiale - Blad
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfiberforstærket
Statisk tryk
0,410in H2O (102,1Pa)
Levetid @ temp.
60000 timer @ 45°C