OD1238-12HTB
DigiKeys varenummer
1053-1150-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD1238-12HTB
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC TERM
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Kugle 105,0CFM (2,94m³/min) 2 terminaler
EDA/CAD-modeller
OD1238-12HTB Modeller
Kategori
Støj
43,0dB
Mfr
Effekt (Watt)
6 W
Terminering
2 terminaler
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Strømklassificering (AMPS)
0,5A
Bredde
38,50mm
Luftgennemstrømning
105,0CFM (2,94m³/min)
Statisk tryk
0,240in H2O (59,8Pa)
Levetid @ temp.
65000 timer @ 45°C