OD1225-12HTB
DigiKeys varenummer
1053-1126-ND
Producenter
Producentens varenummer
OD1225-12HTB
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC TERM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Kugle 120,0CFM (3,36m³/min) 2 terminaler
EDA/CAD-modeller
OD1225-12HTB Modeller
Kategori
Støj
42,0dB(A)
Mfr
Effekt (Watt)
5.4 W
Terminering
2 terminaler
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Bredde
25,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,450A
Luftgennemstrømning
120,0CFM (3,36m³/min)
Materiale - Ramme
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Statisk tryk
0,240in H2O (59,8Pa)