OA60AP-11-1WB
OA60AP-11-1WB
OA60AP-11-1WB
DigiKeys varenummer
1053-1076-ND
Producenter
Producentens varenummer
OA60AP-11-1WB
Beskrivelse
FAN AXIAL 60X30MM 115VAC WIRE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 115VAC Kvadratisk - 60mm L x 60mm H Kugle 11,0CFM (0,308m³/min) 2 trådledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OA60AP-11-1WB Modeller
Kategori
Støj
28,0dB
Producenter
Orion Fans
Effekt (Watt)
4,00W
Serie
RPM
3100RPM
Emballage
Boks
Terminering
2 trådledere
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Spænding - Nominel
115VAC
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 60mm L x 60mm H
Vægt
0,325lb (147,42g)
Bredde
30,00mm
Spændingsområde
80 – 130VAC
Luftgennemstrømning
11,0CFM (0,308m³/min)
Materiale - Ramme
Aluminium
Statisk tryk
0,110in H2O (27,4Pa)
Materiale - Blad
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Lejetype
Kugle
Levetid @ temp.
60000 timer @ 40°C