OA180APL-11-2TB
DigiKeys varenummer
1053-OA180APL-11-2TB-ND
Producenter
Producentens varenummer
OA180APL-11-2TB
Beskrivelse
FAN AC 180X65 115V BALL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 115VAC Kvadratisk - 180mm L x 180mm H Kugle 280,0CFM (7,84m³/min) 2 terminaler
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OA180APL-11-2TB Modeller
Kategori
Ventilatortype
Røraksial
Producenter
Orion Fans
Støj
47,0dB(A)
Serie
Effekt (Watt)
50,0W
Emballage
Bulk
RPM
2200RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
2 terminaler
Spænding - Nominel
115VAC
Driftstemperatur
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 180mm L x 180mm H
Godkendelsesagentur
CE, cURus, TUV, UR
Bredde
65,00mm
Spændingsområde
60 – 130VAC
Luftgennemstrømning
280,0CFM (7,84m³/min)
Materiale - Ramme
Aluminium
Statisk tryk
0,580in H2O (144,5Pa)
Materiale - Blad
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Lejetype
Kugle
Levetid @ temp.
60000 timer @ 40°C