OA172SAP-11-3TB
DigiKeys varenummer
1053-1040-ND
Producenter
Producentens varenummer
OA172SAP-11-3TB
Beskrivelse
FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 115VAC Rektangulær/afrundet - 172mm L x 150mm H Kugle 135,0CFM (3,78m³/min) 2 terminaler
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OA172SAP-11-3TB Modeller
Kategori
Støj
33,0dB
Effekt (Watt)
16,00W
Serie
RPM
1800RPM
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Spænding - Nominel
115VAC
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Størrelse/dimension
Rektangulær/afrundet - 172mm L x 150mm H
Vægt
2,6lbs (1,2kg)
Bredde
51,00mm
Spændingsområde
80 – 130VAC
Luftgennemstrømning
135,0CFM (3,78m³/min)
Statisk tryk
0,430in H2O (107,1Pa)
Levetid @ temp.
60000 timer @ 40°C