OA109AP-11-2TB
OA109AP-11-2TB
OA109AP-11-2TB
DigiKeys varenummer
1053-1005-ND
Producenter
Producentens varenummer
OA109AP-11-2TB
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC TERM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 115VAC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Kugle 71,0CFM (1,99m³/min) 2 terminaler
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OA109AP-11-2TB Modeller
Kategori
Støj
35,0dB
Producenter
Orion Fans
Effekt (Watt)
11,00W
Serie
RPM
2300RPM
Emballage
Boks
Terminering
2 terminaler
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Spænding - Nominel
115VAC
Godkendelsesagentur
CE, cURus, TUV, UR
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Vægt
1,2lbs (544,3g)
Bredde
38,50mm
Spændingsområde
80 – 130VAC
Luftgennemstrømning
71,0CFM (1,99m³/min)
Materiale - Ramme
Aluminium
Statisk tryk
0,210in H2O (52,3Pa)
Materiale - Blad
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Lejetype
Kugle
Levetid @ temp.
70000 timer @ 40°C