OSTVN12A150
DigiKeys varenummer
ED10568-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTVN12A150
Beskrivelse
TERM BLK 12P SIDE ENT 2.54MM PCB
Detaljeret beskrivelse
12 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,100" (2,54mm) Hulmontering
EDA/CAD-modeller
OSTVN12A150 Modeller
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Positioner pr. niveau
12
Afstand
0,100" (2,54mm)
Moment - Skrue
0,15 Nm (1,3 Lb-In)
Strøm
6 A
Spænding
150 V