OSTVN04A150
OSTVN04A150
OSTVN04A150
DigiKeys varenummer
ED10563-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTVN04A150
Beskrivelse
TERM BLK 4P SIDE ENT 2.54MM PCB
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,100" (2,54mm) Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OSTVN04A150 Modeller
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
On Shore Technology Inc.
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Farve
Grøn
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Husmateriale
Termoplast
Antal niveauer
1
Kontaktmateriale - Belægning
Messing
Positioner pr. niveau
4
Klemmemateriale - belægning
Messing
Afstand
0,100" (2,54mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,15 Nm (1,3 Lb-In)
Strøm
6 A
Skruegevind
M1,6
Spænding
150 V