EDSTL950/12-OE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
På lager: 787
Datablad
Similar
På lager: 0
På lager: 713
Billede for EDSTL950/12-OE er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EDSTL950/12-OE
DigiKeys varenummer
EDSTL950/12-OE-ND
Producenter
Producentens varenummer
EDSTL950/12-OE
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 12POS 5MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (2 sider) 0,197" (5,00mm) 90°, retvinklet Hulmontering
Kategori
Hovedretning
90°, retvinklet
Producenter
On Shore Technology Inc.
Termineringsudformning
Loddemetal
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Spænding - UL
300 V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (2 sider)
Husmateriale
Polyamid (PA), Nylon
Antal positioner
12
Kontaktendeslængde
0,138" (3,50mm)
Positioner pr. niveau
12
Isoleringshøjde
0,138" (3,50mm)
Antal niveauer
1
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,197" (5,00mm)