ED1100/12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
12 Position Klemmeblok Stik, Hunfatninger 0,197" (5,00mm) 90° Frithængende (In-Line)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ED1100/12
DigiKeys varenummer
ED2385-ND
Producenter
Producentens varenummer
ED1100/12
Beskrivelse
TERM BLOCK PLUG 12POS 5MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - UL
300 V
Producenter
On Shore Technology Inc.
Trådtykkelse eller område - AWG
10-22 AWG
Serie
Trådtykkelse eller område - mm²
2,5mm²
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Stik, Hunfatninger
Funktioner
Holdelåse (trådside)
Antal positioner
12
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Positioner pr. niveau
12
Skruestørrelse
M3
Antal niveauer
1
Moment - Skrue
0,5Nm (4,4Lb-In)
Afstand
0,197" (5,00mm)
Lednings afisoleringslængde
7mm
Stiks ledningsindgang
90°
Kontaktmateriale
Kobber/tin-legering
Termineringsudformning
Skrue
Husmateriale
Polyamid (PA), Nylon
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Isoleringshøjde
1,043" (26,50mm)
Strøm - UL
15 A