AH10928V10000JE
DigiKeys varenummer
AH10928V10000JE-ND
Producenter
Producentens varenummer
AH10928V10000JE
Beskrivelse
ALUMINUM EXTRUSION 10"
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade Modstand i aluminiumhus Aluminiumlegering Kortniveau, Lodret, Ekstrudering
Kategori
Fastgøringsmetode
Fastboltning
Mfr
Form
Rektangulær, Finner
Serie
Længde
10,000" (254,00mm)
Emballage
Boks
Bredde
9,750" (247,65mm)
Varestatus
Aktiv
Finhøjden
2,280" (57,91mm)