S20K0C-P05MFG0-400S
DigiKeys varenummer
1907-1532-ND
Producenter
Producentens varenummer
S20K0C-P05MFG0-400S
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Detaljeret beskrivelse
5 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
EDA/CAD-modeller
S20K0C-P05MFG0-400S Modeller
Antal positioner
5
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Kappestørrelse - Indsats
Kabelåbning
0,138" – 0,157" (3,50mm – 4,00mm)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C