S20K0C-P05MFG0-350S
DigiKeys varenummer
1907-1531-ND
Producenter
Producentens varenummer
S20K0C-P05MFG0-350S
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
S20K0C-P05MFG0-350S Modeller
Kategori
Kappefinish
Krom over nikkel
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sølv
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte, Trækaflastning
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
5
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Kappestørrelse - Indsats
Kabelåbning
0,118" – 0,138" (3,00mm – 3,50mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C